Lezingen geven

De lezing op 11 oktober in Ohey was een repetitie voor de andere conferenties die we de komende maanden willen geven. Het belangrijkste voor ons is om een veilige plek in de ether te hebben en zoveel mogelijk niet-EHS-publiek te bereiken. In Oley zijn verschillende maatregelen getroffen, waaronder een beschermende luifel voor mij en een beschermende stoel voor mijn vrouw, het gebruik van de Cornet en de wandprojectie van elektromagnetische vervuiling en het gebruik van een krachtig meetapparaat om mobiele telefoons te detecteren die niet goed zijn gedeactiveerd.

Dit vereist een grote hoeveelheid materiaalbeweging en insteltijd. Deze voorzorgsmaatregelen stellen ons in staat om de lezing in alle veiligheid en in volledig bezit van onze middelen te kunnen geven.

Onze conferenties zijn een beetje in de stijl van gesticuleerde conferenties in constant contact met het publiek. Ik heb 2 jaar training in improvisatie gedaan en ik heb ongeveer tien jaar hypnose gedaan.

Mijn vrouw zorgt voor de logistiek en zorgt voor de veiligheid van de plaats.

Ik ben niet geïnteresseerd in het geven van conferenties voor EHS, ze kennen het probleem al. We willen een publiek bereiken dat zich in eerste instantie minder zorgen maakt. We richten ons niet op grote steden, maar op dorpen. Dit grassroots-werk is essentieel om de lijnen een beetje te verplaatsen en een beter begrip van het EHS-probleem mogelijk te maken.

Gisteren ontvingen we een nooddame die aan het zwerven is en die door haar familie verkeerd wordt begrepen. We werken op verschillende niveaus, ontvangst-, informatie- en beschermingstechnieken. We staan voortdurend in contact met de verschillende verenigingen en we werken ook samen met de ESC op Europees niveau. Maar dat is niet genoeg, we hebben u nodig om ons conferentielocaties te vinden, dan brengen we uw EHS-boodschap naar de gemeenschap.

Een idee, een plek, een kans om jezelf te uiten? Laat het ons weten.

Laisser un commentaire